Wycieczki z dronem

Poznaj możliwości dronów i ciesz się ujęciami niedostępnymi w inny sposób.

Lekcja z instruktorem
Cena: 250zł | Tel. +48 32 32 35 123

Drony stają się częścią naszej rzeczywistości. Zamów zwiedzanie Poznania z dronem

 

Zwiedzanie Poznania – film promocyjny Galeria Filmy z wycieczek do pobrania

 

Poznań i Wielkopolska

 

Za nakręcenie ujęcia dronem w Poznaniu doliczana jest opłata 4 zł od uczestnika. Minimalna liczba uczestników to 20 osób. W przypadku mniejszej ilości opłata wynosi 80zł. Udział poza Poznaniem ustalany indywidualnie +48 695 611 684. Przejdź do kontaktu.

Poznań - Katedra
Zamek Kórnik
Poznań - Rynek
Poznań - Rynek (rysunek)
Dzielnica Cesarska
Gród Pobiedziska
Poznań - Palmiarnia
Gniezno
Poznań – Plac Wolności

Przepisy prawne

1. Nasz sprzęt spełnia wymogi przepisów o ruchu lotniczym. Model wykorzystywany do nagrywania filmów: DJI Mavic Air.
2. Posiadamy wykwalifikowanych przewodników po Poznaniu z licencją operatora dronów. Nasi przewodnicy i operatorzy posiadają ważne badania lekarskie oraz ubezpieczenie.
3. Zdjęcia i filmy grupy wycieczkowej lub osób będących na drugim planie nie łamią nowych przepisów o ochronie danych osobowych i wizerunku.
4. Zdjęcia i filmy wykonywane są w celu udostępnienia ich uczestnikom wycieczki. Administratorem całości nagranego materiału jest firma City Guide Poznań Mateusz Michałek z siedzibą w Poznaniu ul Strzelecka 52/10. Materiał z nagrań przechowywany jest pod wyżej wymienionym adresem przez okres 6 miesięcy.
5. Sprzeciw na umieszczenie materiału z wycieczki po Poznaniu można zgłaszać drogę mailową: cityguide.poznan@gmail.com lub telefonicznie 0048 695611184.

Regulamin

1. Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową i telefonicznie. Zalecany czas zgłoszenia dzień przed zwiedzaniem Poznania: dwa dni. Przy wycieczkach poza Poznaniem: pięć dni.
2. Przedmiotem zamówienia jest usługa przewodnicka z możliwością wykonania fotografii i nagrań video. Czas przeznaczony na nagrania jest integralną częścią wycieczki.
3. Czas wykonania standardowego ujęcia wynosi 1-2min. Dron zawisa w powietrzu i rozpoczyna nagrywanie ok 2 m. od grupy. Następnie odlatuje na odległość do 200 metrów nagrywając wybrane miejsce z powietrza.
4. Videorelacja składa się z kilkunastu ujęć robionych z ziemi i powietrza. Można wykonać surowy materiał do własnej obróbki lub zlecić skomponowanie pamiątkowego filmu naszej firmie.
5. Film udostępniamy poprzez naszą stronę internetową w zakładce Filmy z wycieczek do pobrania lub poprzez Google Dysk. Na życzenie wypalamy filmy i videorelacje na płycie CD wysyłamy za dodatkową opłatą 40zł.
6. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych decyzję o wykonaniu lotu podejmuje pilot drona.
7. Instrukcja operacyjna dostępna dla Zwiedzanie Poznania z dronem dostępna tutaj.

Z góry dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy na zwiedzanie Poznania z City Guide Poznań

Kontakt
Mateusz Michałek
+48 695 611 184