Vidoerelacje z wycieczek

Przekonaj się jak niesamowicie mogą wyglądać Twoje wycieczki. Obejrzyj przykładowe szablony videorelacji. Wybierz idealny dla Twojej grupy lub zapytaj o indywidualny projekt.

 

Cena: od 14zł/os. dla grup (min 20 os.)
Cena: od 280zł/os. dla wycieczek indywidualnych

Krok 1: Wybierz szablon

Szablon 1 (bez efektów)
Szablon 2 (Gazeta)
Szablon 3 (Krople wody)
Szablon 4 (Historia)
Szablon 5 (Album)
Indywidualny projekt

Krok 2: Zamów zwiedzanie z videorelacją

Ilość ujęć Orientacyjny czas filmu Cena
Do 10 ujęć 1-2min 14zł/os.
Do 20 ujęć 2-4min 20zł/os.
Do 50 ujęć 4-6 min 34zł/os.
Powyżej 50 ujęć >6min indywidualna wycena

PRZEJDŹ DO ZAMÓWIENIA

Krok 3: Zwiedzaj, fotografuj i nagrywaj

Robisz zdjęcia podczas zwiedzania? Masz telefon z kamerą?
Videorelacja jest dla Ciebie!
Podczas zwiedzanie przewodnik zaprowadzi grupę do miejsc, z których wychodzą najlepsze zdjęcia i filmy. Znamy sporo fotograficznych technik i sztuczek. Ostatecznie jednak to Ty wybierzesz, które ujęcia chcesz pokazać w filmie.

 

Krok 4: Przekaż nam zdjęcia i nagrania

Przesyłanie zdjęć jest stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Można je udostępnić przed Dysk Google, WeTransfer lub przez inną ogólnodostępną platformę. Przyjmujemy też zdjęcia i nagrania na tradycyjnych nośnikach: CD oraz pendrivach.
Film zostanie opracowany i odesłany w ciągu 7-14 dni.

 

Naprawdę tylko tyle za zmontowanie filmu?

Tak. Filmy robią niesamowite wrażenie, ale dla doświadczonego montażysty jest to kilka minut na jedno ujęcie. Najważniejsze, aby opisać które zdjęcie / części filmu wstawić do odpowiednich scen. Prosty opis wystarczy Np. Film Poznań nr10 (od 15s do 21s).

Przy zamawianiu videorelacji na ujęcia z powietrza przyznawany jest rabat 50%.

 

Czy można zamówić nagranie dla turystów indywidualnych?

Tak. Minimalna cena za ujęcia wynosi 180zł i rozdzieli się na mniejszą ilość uczestników.

 

Czy można wprowadzać zmiany w szablonach?

Szablony można dowolnie edytować, ale niektóre ingerencje będą wymagały więcej czasu. W takim przypadku zamówienie będzie wyceniane indywidualnie.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Nie przyjmujemy, ani nie przetwarzamy treści uznanych za zakazane. Należą do nich: treści drastyczne i zawierające przemoc, szerzące nienawiść, nękanie, nagość lub treści erotyczne, groźby, treści szkodliwe i niebezpieczne.

 

RODO i ochrona wizerunku

Akceptujemy zgodę na przetwarzanie danych osobowych wydaną dla wycieczek szkolnych i biur podróży. Wystarczy jeżeli są rozszerzone na wszystkie podmioty uczestniczące w realizacji usługi.

Jeżeli nie masz jeszcze takiej zgody od uczestników wycieczki – skorzystaj z naszego formularza.

1. Zdjęcia i filmy wykonywane są w celu udostępnienia ich uczestnikom wycieczki. Administratorem całości nagranego materiału jest firma City Guide Poznań Mateusz Michałek z siedzibą w Poznaniu ul Strzelecka 52/10. Materiał z nagrań przechowywany jest pod wyżej wymienionym adresem przez okres 6 miesięcy.
2. Zdjęcia i filmy udostępniono są w formie elektronicznej, zabezpieczonej hasłem.
3. Sprzeciw na umieszczenie materiału z wycieczki po Poznaniu można zgłaszać drogę mailową: mateusz.michalek.przewodnik@gmail.com lub telefonicznie 0048 695611184.
4. Zdjęcia i filmy grupy wycieczkowej lub osób będących na drugim planie nie łamią nowych przepisów o ochronie danych osobowych i wizerunku.
5. Nie przyjmujemy, ani nie przetwarzamy treści uznanych za zakazane. Należą do nich: treści drastyczne i zawierające przemoc, szerzące nienawiść, nękanie, nagość lub treści erotyczne, groźby, treści szkodliwe i niebezpieczne.

Z góry dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy na zwiedzanie Poznania z City Guide Poznań

Kontakt
Mateusz Michałek
+48 695 611 184