Pl  |  En  |  DE 
Przewodnicy Poznań
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Szkoliliśmy kadry na EURO 2012

Nasi przewodnicy prowadzili szkolenia w zakresie atrakcji turystycznych Wielkopolski w ramach projektu Akademia EURO.

więcej
 
Prezydencja Polski w UE – nietypowi turyści w Poznaniu.

Jak pisaliśmy we wcześniejszym artykule, w listopadzie Poznań był gospodarzem spotkań w ramach Prezydencji Polski w Unii Europejskiej. Zobacz, jak goście tego wydarzenia odebrali Poznań

więcej
 
Promujmy marki związane z naszym regionem!
Firmy związane z naszym powiatem rozpoczynają współpracę z Urzędem Miejskim w ramach projektu Konsorcjum Marki Poznań. Kampania promocyjna nie tylko prezentuje stolicę Wielkopolski jako dogodne miejcse dla prowadzenia wielkiego biznesu. Równie ważnym celem jest uświadomienie mieszkańcom regionu, że patriotyzm konsumencki jest jedną z odpowiedzi na coraz gorsze warunki na polskim rynku pracy.
więcej
 
Gwara Poznańska

Co to są tytka, szwamka, szczun i bejmy w gwarze poznańskiej?

więcej
 
Poznań gospodarzem spotkań Prezydencji
W listopadzie Poznań organizuje spotkania z okazji prezydencji. My również mamy w tym udział.
więcej
 
Największy polski maraton odbędzie się w Poznaniu
Znamy już liczbę uczestników XII edycji Poznań Maratonu. W biegu chce wziąć udział 5929 biegaczy z 34 państw! W zeszłym roku impreza poznańska znalazła się na 77. miejscu globalnej listy Światowego Stowarzyszenia Biegów Ulicznych - ARRS. Jest to najwyższa pozycja w Polsce i Europie Środkowej. Dla porównania bieg warszawski uplasowano na 90. miejscu, krakowski na 117., a wrocławski na 145.
więcej
 
Co wspólnego ma Poznań z Hiszpanią?
Z okazji poszerzenia naszej oferty o wycieczki w j. hiszpańskim, niczym detektywi postanowiliśmy odszukać zwiazki Poznania z tak odległym krajem jak Hiszpania. Rezultaty poszukiwań nas zaskoczyły.
więcej
 
Poznań skrzypcową stolicą Polski
W sobotę 8.10.2011 rozpoczął się XIV Międzynarodowy Konkurs im. Henryka Wieniawskiego. Jury pod przewodnictwem światowej sławy skrzypka Maxima Vengerova oceniać będzie 52 uczestników. Wynik ich zmagań poznamy 23.10.2011.
więcej
 
Plebiscyt - co jest wizytówką Poznania?

Na portalu naszemiasto.pl można wziąć udział w plebiscycie na wizytówkę Poznania. Wyniki zaskakują, a my dzielimy się doświadczeniami przewodników.

więcej
 
Russell Crowe reklamuje Poznań
W sieci pojawił się krótki film, w którym gwiazdy Hollywood wypowiadają się o naszym kraju. Niektórzy na prawdę zaskakują.
więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   następny  >>